MMA bazinio pasirengimo užsiėmimai

ŠIUO METU UŽSIĖMIMAI NEVYKSTA!


elka venum

Tai mišrių kovos menų užsiėmimai, kuriuose mokinami baziniai kovos stovėsenoje ir parteryje elementai. Užsiėmimų tikslas treniruotis sveikai, tad daug dėmesio skiriama teisingam judesių atlikimui, balanso, koordinacijos ir įvairių fizinių savybių lavinimui, o ne tik pačiai kovai.

Ko reikia MMA bazinio pasirengimo užsiėmimams?

1. Pradiniame etape, kol nieko neturite, veiksmus dirbate į orą, kovoje su šešėliu ar labai lengvu veiksmų atidirbimu poroje.

2. Norint rimtai treniruotis ir efektyviai mokintis veiksmų atlikimo, reikalinga: pirštinės, dantų apsauga (kapa), kojų apsaugos.

Treniruotėms parteryje (ant žemės) nereikalinga jokia papildoma ekipiruotė.

Jei mūsų požiūris jums tinka, tai ateikite ir tobulėsime kartu! 

Papildoma informacija norintiems lankyti savigynos užsiėmimus:

Apranga:

Nėra specialių reikalavimų, tiesiog apsirenkite taip, kad patiems treniruotis būtu patogu. Treniruotės vyksta basomis (be jokios avalynės).

Pastabos:

  1. Užsiėmimus gali lankyti bet kas: tiek vyrai, tiek moterys, tiek fiziškai stiprūs asmenys, tiek silpni, tiek neturintys jokios kovinės patirties, tiek įvairių kovinių šakų atstovai ir t.t., vienintelis pageidavimas, kad asmenys būtų vyresni nei 16 metų (išskirtiniais atvejais, su tėvų sutikimu, galimos ir išimtys). 
  2. Savo EGO teks palikti už durų. Visi esame skirtingi, vieni stipresni, kiti silpnesni, vieni pasižymi kažkokiais talentais ir sugebėjimai, kitiems gi viskas sekasi daug sunkiau, tad šiuose užsiėmimuose mes neturime tikslo aiškintis, kuris yra geresnis kovotojas. Užsiėmimų tikslas kaip galima geriau parengti bet kurį asmenį, nepriklausomai nuo jo individualių savybių, tad išsišokimai ir beprasmis savęs demonstravimas bei nepagarba kitiems nariams yra nepageidaujami. Mes norime, kad grupėje visi būtų kaip viena komanda ir stengtųsi padėti vieni kitiems, tik taip galime tikėtis progreso ir tobulėjimo bei išvengti bereikalingų neigiamų emocijų ir traumų.

Įspėjimas! Asmenys, kurie įgautas žinias panaudos nusikalstamoje veikloje ar kitais netinkamais tikslais, bus šalinami iš užsiėmimų. Mūsų tikslas yra kurti saugesnę visuomenę, tad bet kokio pobūdžio chuliganizmas, kriminalinė veikla, kitų asmenų žalojimas (atsižvelgiant į situaciją) ir t.t. bus vertinami neigiamai ir asmuo iš užsiėmimų bus šalinamas.

Jei mūsų principai tau tinka ir nori kartu tobulinti savigynos sugebėjimus – tai prisijunk prie mūsų. Dėl smulkesnės informacijos ir papildomų klausimų teiraukitės nurodytais kontaktais.