Savigynos užsiėmimai

ŠIUO METU UŽSIĖMIMAI NEVYKSTA!savigynos


RSlogo_sm1Kviečiame visus į Realios Savigynos užsiėmimus Panevėžyje. Nesvarbu, vaikinas tu ar mergina, stiprus ar silpnas. Jei tave domina savigyna, tai prisijunk prie mūsų ir kartu tobulinsime savigynos sugebėjimus. Norintys lankyti užsiėmimus kreipkitės nurodytais kontaktais.

Reali savigyna - tai sistema, kuri padės jums apsiginti realiame gyvenime. Realioje savigynoje naudojami paprasti veiksmai, kuriuos gali atlikti visi, nepriklausomai nuo jūsų amžiaus, lyties, fizinių sugebėjimų. Šie veiksmai yra primityvūs, kad galėtumėte juos atlikti net ir veikiami streso, baimės, adrenalino, tačiau tuo pat metu jie yra labai efektyvūs, kad vos keliais smūgiais galėtumėte eliminuoti užpuoliką ir pasitraukti iš pavojaus zonos. Jei norite pilnai išmokti ir įvaldyti savigynos elementus, kad galėtumėte apsiginti realiose situacijose, tai kviečiame į Realios savigynos užsiėmimus.

Savigynos užsiėmimuose Jūs:

  • Išmoksite teisingo savigynos veiksmų atlikimo (judėjimas erdvėje, smūgiai, skausmingi veiksmai, gynyba, griovimai, priešininko kontroliavimas ir t.t.).
  • Mokinsitės kaip įvertinti situacijas, kaip jose elgtis bei kokius veiksmus rinktis (dažniausiai pasitaikančių situacijų modeliavimas, rizikos įvertinimas, kova su keliais užpuolikais, veiksmų planas ir t.t.).
  • Gerinsite psichologinį pasirengimą (įgysite pasitikėjimą savimi, savo veiksmais, atsiras kovos supratimas, pagerės situacijos kontrolė ir t.t.).
  • Stiprėsite fiziškai.
  • Sutiksite bendraminčių.
  • Jei norėsite, galėsite dalyvauti papildomoje veikloje (filmavimuose, seminaruose ir t.t.).

Papildoma informacija norintiems lankyti savigynos užsiėmimus:

Apranga:

Apranga visiškai nesvarbi, nes gatvėje nepasirinksi, su kokiais rūbais kovoti, tad ten gali tekti gintis apsirengus pačius nepatogiausius drabužius. Taigi, renkitės tai, su kuo jums patiems treniruotis būtu patogu. 

Pastabos:

  1. Užsiėmimus gali lankyti bet kas: tiek vyrai, tiek moterys, tiek fiziškai stiprūs asmenys, tiek silpni, tiek neturintys jokios kovinės patirties, tiek kovinių šakų atstovai ir t.t., vienintelis pageidavimas, kad asmenys būtų vyresni nei 16 metų (išskirtiniais atvejais, su tėvų sutikimu, galimos ir išimtys). Turite suprasti, kad simuliuodami realias situacijas stengiamės sukurti kaip galime tikroviškesnę aplinką, tad užsiėmimų metu yra naudojama necenzūrinė leksika, imituojami prievartos ar patyčių elementai ir t.t. Šiuose užsiėmimuose, mums nesvarbūs žmogaus pasiekimai ir sugebėjimai, mūsų tikslas tiesiog išmokti apsiginti ir paruošti save realioms situacijoms.
  2. Savo EGO teks palikti už durų. Visi esame skirtingi, vieni stipresni, kiti silpnesni, vieni pasižymi kažkokiais talentais ir sugebėjimai, kitiems gi viskas sekasi daug sunkiau, tad šiuose užsiėmimuose mes neturime tikslo aiškintis, kuris yra geresnis kovotojas. Užsiėmimų tikslas kaip galima geriau parengti bet kurį asmenį, nepriklausomai nuo jo individualių savybių, tad išsišokimai ir beprasmis savęs demonstravimas bei nepagarba kitiems nariams yra nepageidaujami. Mes norime, kad grupėje visi būtų kaip viena komanda ir stengtųsi padėti vieni kitiems, tik taip galime tikėtis progreso ir tobulėjimo bei išvengti bereikalingų neigiamų emocijų.

Įspėjimas! Asmenys, kurie įgautas žinias panaudos nusikalstamoje veikloje ar kitais netinkamais tikslais, bus šalinami iš užsiėmimų. Mūsų tikslas yra kurti saugesnę visuomenę, tad bet kokio pobūdžio chuliganizmas, kriminalinė veikla, kitų asmenų žalojimas (atsižvelgiant į situaciją) ir t.t. bus vertinami neigiamai ir asmuo iš užsiėmimų bus šalinamas.

Jei mūsų principai tau tinka ir nori kartu tobulinti savigynos sugebėjimus – tai prisijunk prie mūsų. Dėl smulkesnės informacijos ir papildomų klausimų teiraukitės nurodytais kontaktais.

Reali savigyna - realioms situacijoms!