Asmeniniai užsiėmimai

Asmeniniai užsiėmimai - tai lyg asmeninis seminaras/mokymai tik Jums. Tai yra treniruotė/mokymai, kuriuose išmoksite būtent tai, ko norite Jūs ir ko reikia Jums.

Kuo šie užsiėmimai skiriasi nuo įprastų savigynos ar fizinio pasirengimo užsiėmimų bei seminarų ir kuo jie patogesni?

Šie užsiėmimai rengiami nedideliam asmenų kiekiui - iki 4 žmonių, tad jie yra gerokai naudingesni ir patogesni dėl kelių priežasčių:

1) Kadangi dalyvauja nedidelis žmonių kiekis ir visi yra savi (pažystami, draugai, šeimos nariai ir t.t., žodžiu asmenys, su kuriais patys atvykstate) tai nebelieka psichologinės įtampos, ypač tais atvejais, kai žmogus visai neturi jokių žinių, bet nori išmokti. Dažnai, masiniuose seminaruose ar grupiniuose užsiėmimuose, žmonės jaučiasi nepatogiai, kai yra gerokai mažiau patyrę, silpnesni fiziškai, taip pat dėl įvairių psichologinių priežasčių ir t.t., tad jie gėdijasi klausti, ne viską teisingai įsisavina, galiausiai net negali normaliai išbandyti mokomų technikų dėl netinkamų partnerių (dažnai agresyvesni ar labiau patyrę asmenys nevaldo savo ego ir nori įrodinėti savo pranašumą, tad darbas tampa beprasmiu rungtyniavimu, kuris trukdo mokintis). Tuo tarpu nedideliame rate, ypač tarp savų, tokio pobūdžio diskomforto nelieka, tad galima visą dėmesį skirti savo tikslų siekimui visiškai nepriklausomai nuo esamo fizinio pasirengimo, patirties, lyties ir t.t.

2) Dirbant mažesniame žmonių rate galima žymiai daugiau laiko skirti kiekvienam asmeniui, išsamiau parodant technikas, jas išbandant, parenkant kiekvienam patogesnius variantus ir t.t., ką masiniame seminare ar užsiėmimuose nevisada gali padaryti, nes kai žmonių daug, negali vienam skirti daug laiko, kiekvieno stebėti ir visko taisyti. Be to, galima ilgiau padirbėti su kažkuriomis sunkiau pavykstančiomis technikomis, nes visas užsiėmimas skirtas būtent jums, kad iš viso to kažką išsineštumėte, kažko išmoktumėte, kas jums pravers gyvenime, tad visi mokomi dalykai priklauso nuo jūsų tikslų ir norų. Tuo tarpu bendruose seminaruose, del nevienodos patirties ir žinių, labai skiriasi dalyvių pageidavimai ir negali daug laiko skirti vienam ar keliems asmenims, kurie labai atsilieka ir nespėja visko normaliai išmokti. Tad nukenčia arba tie, kurie žino mažai, nes nespėja visko išmokti, arba priešingai - nukenčia daugiau žinantys, nes turi laukti, kol kiti išmoks, kai tuo tarpu galėtų mokintis ir sudėtingesnių dalykų. Būtent todėl, asmeniniai užsiėmimai yra žymiai naudingesni bet kuriam, nes mokomasi būtent tai, ko reikia jums pagal jūsų žinias ir patirtį.

3) Pačių mokymų eigą galite pakreipti aktualesnę jums linkme. Seminare ir standartiniuose užsiėmimuose jūs turite išklausyti viską kas dėstoma, net tuo atveju, jei jums tai neaktualu, o asmeniniuose užsiėmimuose, tiek pačias temas, tiek mokymo eigą galima ne tik pasirinkti, bet ir keisti ją priklausomai nuo to, kas žmogui pasirodo priimtiniau, aktualiau, įdomiau ir t.t. Žodžiu čia nėra griežtai suplanuoto seminaro, viskas vyksta natūraliai ir jei kažkas jums yra per sudėtinga, ta praleidžiame, arba atvirkščiai, jei kažkas iš užkabintų temų jus sudomina, galima pereiti būtent prie tų dalykų akcentavimo.

4) Dirbant individualiai, patį treniruotės darbą ir intensyvumą galima parinkti pagal asmenų norus - stipresni gali bandyti dirbti intensyviau ir sunkiau, silpnesni ar mažiau žinių turintys - viską pradėti ramiai, daugiau dėmesio skiriant pratimų supratimui, jų praktinio panaudojimo suvokimui, bandymams, eksperimentavimams.

Kuo asmeniniai savigynos užsiėmimai skiriasi nuo įprastų savigynos užsiėmimų?

Standartiniuose savigynos užsiėmimuose mokomės visko, kas susiję su savigyną, t.y. visi mokomės bazinių savigynos technikų ir palaipsniui plečiame veiksmų arsenalą, tad čia visko išmokimas ir įsisavinimas užtrunka žymiai ilgiau, nes viską darome lėčiau, kad kiekvienas išmoktų kas reikalinga. Asmeninių užsiėmimų metu mokinamės tik tai, kas reikalinga tam žmogui, t.y. jei kažkurie veiksmai gaunasi sunkiai, o žmogaus tikslas yra jau dabar išmokti apsiginti, tai veiksmus, kurie nesigauna, iškarto atmetame ir tiesiog tobuliname tuos "ginklus", kuriuos tas žmogus jau turi, tik kol kas nežino kaip jais naudotis. Žodžiu, asmeniniuose užsiėmimuose rezultatas pasiekiamas daug greičiau nes visas laikas skiriamas būtent tam žmogui ir mokymai vyksta būtent pagal to žmogaus sugebėjimus. Be to, įprastus Realios Savigynos užsiėmimus gali lankyti tik vietoje gyvenantys žmonės, kai tuo tarpu į asmeninius užsiėmimus galite atvykti nepriklausomai nuo to, kur gyvenate, kadangi šie užsiėmimai rengiami savaitgaliais ir jums tinkamu laiku (laiką ir datą deriname asmeniškai).

Kaip matote, asmeninių užsiėmimų eiga pilnai priklauso nuo jūsų norų. Jei jūs nelabai gaudotės savigynoje ir neturite jokių konkrečių tikslų, tai dar paprasčiau, galima dirbti tai, kas svarbiausia realioje savigynoje. Matant jūsų žinių ir patirties lygį, galima parinkti tai, kas šiuo metu jums turėtų būti aktualiausia, norint sėkmingai apsiginti realiose situacijose.


Šie užsiėmimai tinka bet kam, nepriklausomai nuo jūsų amžiaus, patirties, fizinių sugebėjimų ar lyties, tad juose gali dalyvauti net ir visiškai nieko apie savigyną nežinantis asmuo. Asmeninis užsiėmimas gali būt ir tiesiog kaip pažintinė pramoga (labai naudinga pramoga, kuri gali jums gyvenime labai praversti), jei jūs tik šiaip norite daugiau sužinoti apie savigyną bei išbandyti kas tai yra, sužinoti kaip ir ką daryti, kai papuolate į vieną ar kitą situaciją. Gal su draugais patys tuo užsiimate (nes nerandate jokiu klubų kur to mokintų) ir tiesiog reikia, kad kažkas užvestų ant teisingo kelio, suteiktų žinių nuo ko ir kaip pradėti mokintis savigynos, kad vėliau galėtumėte su tomis žiniomis treniruotis patys. O gal jūs esate kovos menų atstovas ir norite sužinoti papildomų veiksmų, kurie padeda išgyventi ekstremaliose situacijose gatvėje. Žodžiu, kas jūs bebūtumėt, jei jus domina reali savigyna, susisiekite su manimi ir nuspręsime, kaip jums galima padėti.

Kuo asmeniniai fizinio pasirengimo užsiėmimai skiriasi nuo įprastų fizinio pasirengimo užsiėmimų?

Asmeninių fizinio pasirengimo užsiėmimų metu išdėstomi pagrindiniai klientą dominantys teoriniai dalykai tiek mitybos, tiek treniruočių atžvilgiu ir pravedama fizinių savybių lavinimo asmeninė treniruotė, individualiai prižiūrint klientą, stebint kaip jis atlieka pratimus, taisant tai, ką daro blogai, analizuojant ką reikia tvarkyti ir į ką atkreipti dėmesį siekiant ne tik optimalesnio rezultato, bet ir sveikatos, nes būtent neteisingas fizinių pratimų atlikimas labai dažnai ne tik neduoda norimo rezultato, bet ir priveda prie rimtų traumų.

Asmeninių užsiėmimų vieta: Panevėžys.

Asmeninių užsiėmimų kaina: 30 €, užsiėmimo trukmė 4 valandos.

Asmeniniai užsiėmimai vyksta savaitgaliais, iš anksto suderinus datą.