kuno tobulinimas

Pokalbis apie pasąmonę ir ne tik...

pasamoneKadangi ši medžiaga įkeltą prie skyriaus „Įvairūs“, tai iškarto galite suprasti, kad joje nekalbėsime apie dalykus, tiesiogiai susijusius su sportu. Tai bus lyg papildomas skyrius, kuriame pokalbio formoje nagrinėsime tam tikras temas apie tai, kas daugeliui nėra žinoma. Iškarto įspėju, kad kai kurios temos gali būt daugeliui sunkiai suvokiamos ir apskritai neįprastos. Tad jei jus domina tik pagrindiniai šios svetainės tikslai – sportas, treniruotės, kūno tobulinimas, tai galite į šią skiltį tiesiog nekreipti dėmesio ir domėtis tik tuo, kas jums aktualu. O jei, visgi, norite praplėsti savo minčių klodus, tai tiesiog galite pasiklausyti apie ką bus kalbama ir pasidaryti savas išvadas. Žodžiu, mes neturime tikslo kažkam kažko įrodinėti, o tiesiog bandysime pasidalinti tam tikromis mintimis apie tai, kas dažniausiai yra sunkiai suvokiama.

Šiame pokalbyje pagrinde kalbėsime apie galimą pasąmonės ir savitaigos poveikį tokiems dalykams kaip mityba, medžiagų pasisavinimas ar net fizinis pasirengimas bei raumenų auginimas. Šiek tiek paliesime ir kitas temas, bet pirmame pokalbyje nenorime labai smarkiai jūsų išgąsdinti, tad pagrinde dalinsimės pamąstymais apie gan lengvai suvokiamus ir daugeliui girdėtus dalykus.


Štai toks gavosi mūsų pokalbis apie kiek neįprastus dalykus, o toliau bus matyt, kiek giliai pavyks „pasikapstyti“ iki kažkokios tiesos ar bent atlikti kai kurių idėjų analizę. Jei apskritai jums bus įdomi tokio pobūdžio medžiaga, tai savo pamąstymais pasidalinsime ir kituose pokalbiuose.