Pora kovinių filmų :)

Gruodžio 28-ąją pasaulis švenčia Tarptautinę kino dieną. Ta proga nutariau įdėti jaunystės dienomis kurtus du mėgėjiškus filmukus su koviniais elementais :) Nors filmai tarsi ir nėra tiesiogiai susiję su savigyna, bet tikrai ne vienas, o gal net ir didžioji dauguma žmonių (jų tarpe ir kovinio sporto čempionai), kovos menais ar koviniu sportu susidomėjo būtent dėl vaikystėje matytų kovinių filmų padarytos įtakos. Taigi, galima drąsiai teigti, kad koviniai filmai vaidina gan svarbų vaidmenį kovų pasaulyje. Žinoma, žiūrint šiuos mano kurtus trumpus mėgėjiškus filmus, nereiktų rimtai vertinti vaidybos, siužeto ar techninio išpildymo, nes tai buvo tik bandymai ir eksperimentavimas. Žodžiu, norėjosi bent minimaliai prisiliesti prie kažkokio "kūrinio" filmavimo.

Pirmas filmukas kurtas 2006 metais. Tai buvo mūsų pirmas bandymas skurti kažką panašaus į trumpą mėgėjišką filmą, su kuriuo dalyvavome mėgėjiškų filmų festivalyje ir gan sėkmingai, nes buvome įvertinti prizais. 


Kitas filmas kurtas 2007 metais ir šį kartą nebuvo jokių minčių apie kažkokį moralizavimą ir tiesiog susukom elementarų kovinį filmą - "bajavyką" :) Filmas taip pat buvo gerai įvertintas mėgėjiškų filmų festivaliuose, o viename jų net laimėjo pirmą vietą :D


Po viso to dar norėjosi kada susukti ir normalų veiksmo filmą (žinoma, mėgėjišką) su jau kiek profesionalesniu požiūriu, bet visam tam reikia skirti daug laiko, bent minimalių investicijų, aktorių ir t.t., tad tie planai taip ir liko neįgyvendinti. Taip ir baigėsi mano ir draugų "kino karjera" :D Na bet ką čia gali žinoti, gal dar kada pavyks ką nors naujo susukti, su rimtesne mintimi, realesnėmis kovomis ir t.t... :)

Tikiuosi šie filmukai nors kažkiek pakėlė jums nuotaiką, visgi, švenčių metas, tad rimtus dalykus palikime ateičiai ;)