Sugriauk pamatus

sugriauk1Dažnai, kovos eigoje, galime patekti į tokią padėtį, kai jūs esate priešininko  šone ar net už jo nugaros. Čia, be įvairių smūgių, yra ir begalė įvairiausių priešininko griovimų ar kitų, trumpo eliminavimo iš kovos, variantų. Šiandieninio patarimo tikslas pademonstruoti dar vieną papildomą veiksmą, kuris gali praversti tokio pobūdžio situacijose ir yra tinkamas papildomai pagalbai, atliekant galvos sukimo (draskymo) veiksmus, tam tikrus griovimo veiksmus ar, tiesiog, laikinam problemų sukūrimui, kad priešininkui būtų sunkiau sugalvoti atsakomuosius veiksmus.

Mintis čia labai paprasta, tiesiog, esant reikiamoje padėtyje, su savo pėdos vidine ar išorine dalimi (priklauso nuo situacijos) smogiate į priešininko kelio zoną. Jei siekiama traumuoti, tai rekomenduojama smūgi atlikti į šoninę kelio pusę. Jei tikslas tiesiog pargriauti (tarkim, papildomai pridedant prie griovimo veiksmo), tai smogiame iš galinės pusės, kad koja greitai sulinktų ir priešininkas nors trumpam sukluptų bei atsidurtų sau neparankioje padėtyje.

O dabar detaliau apie patį veiksmą video medžiagoje.


Kaip matote, tai labai paprastas, bet naudingas veiksmas, kurio naudos nereiktų nuvertinti, nes tikroje kovoje galite atsidurti pačiose keisčiausiose padėtyse ir bet kokio pranašumo sukūrimas, bet koks papildomas veiksmas, sukuriantis problemų priešininkui, gali tapti jūsų išsigelbėjimo raktu.